هیئت تنیس روی میز استان اصفهان

ESFAHAN TableTennis

◄ اطلاعیه ►

سامانه مسابقات
ادامه »
► آخرین اخبار ◄
» جمعه 29 تیر 1403  10:24 PM
----------------------------
» پنج شنبه 28 تیر 1403  12:40 PM
----------------------------
» پنج شنبه 28 تیر 1403  12:31 PM
----------------------------
» پنج شنبه 21 تیر 1403  9:10 PM
----------------------------
» یکشنبه 17 تیر 1403  8:28 PM
----------------------------
» شنبه 16 تیر 1403  1:57 PM
----------------------------
» جمعه 15 تیر 1403  12:14 PM
----------------------------
» چهارشنبه 13 تیر 1403  3:49 PM
----------------------------
» چهارشنبه 6 تیر 1403  6:36 PM
----------------------------
» دوشنبه 4 تیر 1403  7:20 PM
----------------------------
اخبار تنیس روی میز
جمعه 21 مهر 1402  10:26 AM
دور دوم مسابقات نونهالان و هوپس پسر استان اصفهان با شناخت نفرات برتر به پایان رسید
دور دوم مسابقات نونهالان و هوپس پسر استان اصفهان با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.


به گزارش سایت هیات تنیس روی میز استان اصفهان، دور دوم مسابقات نونهالان و هوپس پسر استان اصفهان در محل خانه تنیس روی میز استان اصفهان با شناخت نفرات برتر به پايان رسيد.

مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات با حضور ۵۱ بازیکن از شهرستان های اصفهان، شاهین شهر، نجف آباد، برخوار، شهرضا، نظنز و گلپایگان در دو رده سنی نونهالان و هوپس به صورت دوره ای و حذفی برگزار گردید.

در رده‌سنی نونهالان پس از انجام ۳۵‌ مسابقه نوید حسین زادگان و حسام حری به دست یک راه پیدا کردند.

مسابقات دسته یک با حضور۶ بازیکن برتر به صورت دوره ای برگزار گردید پس از انجام ۱۵ مسابقه نتایج زیر حاصل گردید.

مقام اول: محمد پویان دانشمنداز اصفهان
مقام دوم:طاها کریمی زاده از بهارستان
مقام سوم: فرزاد دهقانی از نظنز
مقام‌چهارم:امیرحسین آقابابایی از برخوار
حسام حری و نوید حسین زادگان با کسب مقام پنجم و ششم از دسته یک‌حذف شدند.

در مرحله مقدماتی رده سنی هوپس پس از انجام ۴۲ مسابقه مسیح افتخاری نژاد، حسین مردانی و کیاراد دارابی به مسابقات دسته یک راه یافتند.

مسابقات دسته یک با حضور ۶ بازیکن برتر به صورت دوره ای برگزار‌گردید پس از انجام ۱۵ مسابقه نتایج زیر حاصل گردید.

مقام اول: علی زینلی از شاهین شهر
مقام دوم:امیرعلی رفعیان از اصفهان
مقام سوم:بردیا فردوسی از نطنز
مقام چهارم: مسیح افتخاری نژاد از خمینی شهر
 کیاراد دارابی و حسین‌مردانی با کسب عناوین پنجم و ششم از دسته یک حذف شدند.

قضاوت این دوره از مسابقات را فرزاد حبیبی، حسین امیری، دانیال عسگریان، علی مسیبی به سرداوری حمید نوری بر عهده داشتند.