هیئت تنیس روی میز استان اصفهان

ESFAHAN TableTennis

◄ اطلاعیه ►

سامانه مسابقات
ادامه »
► آخرین اخبار ◄
» یکشنبه 27 خرداد 1403  4:08 PM
----------------------------
» چهارشنبه 23 خرداد 1403  3:46 PM
----------------------------
» چهارشنبه 23 خرداد 1403  3:39 PM
----------------------------
» جمعه 18 خرداد 1403  9:44 PM
----------------------------
» جمعه 11 خرداد 1403  10:43 PM
----------------------------
» سه شنبه 8 خرداد 1403  3:47 PM
----------------------------
» جمعه 4 خرداد 1403  9:04 PM
----------------------------
» پنج شنبه 3 خرداد 1403  2:17 PM
----------------------------
» چهارشنبه 2 خرداد 1403  1:42 PM
----------------------------
» چهارشنبه 2 خرداد 1403  1:37 PM
----------------------------
اخبار تنیس روی میز
پنج شنبه 18 خرداد 1402  11:55 PM
سارا اتفاقی و بهار فضلی قهرمان دور اول مسابقات نونهالان و هوپس دختر استان اصفهان شدند
سارا اتفاقی و بهار فضلی قهرمان دور اول مسابقات نونهالان و هوپس دختر استان اصفهان شدند.

به گزارش سایت هیات تنیس روی میز استان اصفهان؛ دور اول مسابقات نونهالان و هوپس دختر استان اصفهان با شناخت نفرات برتر در خانه تنیس روی میز استان اصفهان با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.

این مسابقات در دو رده سنی نونهالان و هوپس با حضور بازیکنانی از شهرستان های اصفهان، شاهین شهر، درچه، لنجان، شهرضا و گلپایگان برگزار گردید.

در بخش نونهالان و مرحله آزاد مسابقات که به صورت دوره ای و حذفی برگزار گردید پس از برگزاری ۲۶ مسابقه ۶ نفر برتر به مسابقات دسته یک راه یافتند.

در مسابقات دسته یک نونهالان نیز پس از برگزاری ۱۵ مسابقه نتایج ذیل بدست آمد.

مقام اول: سارا اتفاقی از گلپایگان
مقام دوم: مهسا حاجی احمدی از اصفهان
مقام سوم: پارمین مهرمزین از اصفهان
مقام چهارم: عطیه عابدی از درچه
مقام پنجم: آرشیدا باطنی از لنجان
مقام ششم: فاطمه پهلوان زاده از شاهین شهر

در بخش مسابقات هوپس و مرحله آزاد نیز که به صورت دوره ای و حذفی برگزار گردید پس از انجام ۲۱ مسابقه ۶ نفر برتر به مسابقات دسته یک راه یافتند.

در مسابقات دسته یک هوپس نیز پس از برگزاری ۱۵ مسابقه نتایج ذیل بدست آمد.

مقام اول: بهار فضلی از شاهین شهر 
مقام دوم: هلن پناه نوری از شهرضا
مقام سوم: مبینا شفیعی از اصفهان
مقام چهارم: بهار جمالی از شهرضا
مقام پنجم: یاسمین احمدی از اصفهان
مقام ششم: آناهیتا بوذری از اصفهان

گفتنی است نفرات اول تا چهارم هر رده در دسته یک باقی ماندند و نفرات بعدی به مسابقات آزاد سقوط پیدا کردند.